top of page

UPPLEV EXPERTIS

Möt hela teamet

mats.ekstrom_02_lowres-min.jpg
marco.rado_02_lowres-min.jpg

Marko Rado

Wealth Manager

marko.rado@pamcapital.se

+46 70 886 00 18

Markus_Danielsson.jpg

Markus Danielsson

Wealth Manager

markus.danielsson@pamcapital.se

+46 76 517 55 80

Sussie.jpg

Matilda Abramsson

Front Office

reception@pamcapital.se

+46 70 886 00 03

erik.arvidsson_02_lowres-min.jpg

Erik Arvidsson

Wealth Manager

erik.arvidsson@pamcapital.se

+46 70 842 80 51

Mattias.jpg

Mattias Eriksson

Aktieförvaltare

mattias.eriksson@pamcapital.se

Peter_Lannesand.jpg

Peter Lannesand

Försäkringsspecialist

peter.lannesand@pamcapital.se

+46 70 566 01 80

Patrik.jpg

Patrik Persson

Wealth Manager

patrik.persson@pamcapital.se

+46 72 721 51 50

magnus.rosen_02_lowres-min.jpg

Magnus Rosén

Ränteförvaltare

magnus.rosen@pamcapital.se

+46 70 886 00 17

Joseph_Hanosh.jpg

Joseph Hanosh

Back Office

joseph.hanosh@pamcapital.se

Wilhelm.jpg

Wilhelm Ragnarsson 

Back Office

wilhelm.ragnarsson@pamcapital.se

+46 70 886 00 06

Daniela Jacobsson 

Head of Back Office

daniela.jacobsson@pamcapital.se

+46 72 719 06 99

Lena Brandenfeldt

Head of Group Marketing & Communications

lena.brandenfeldt@cmigroup.se

+46 70 431 42 13

Malin Högberg

Marketing Content Coordinator

malin.hogberg@cmigroup.se

+46 73 712 54 62

Cornelia Winter

Marketing Graphic Designer

cornelia.winter@cmigroup.se

+46 70 046 20 30

PENSUM-OFFICE_Lev_06_lowres-min.jpg

Prata med våra medarbetare

Mönster_edited.png
Hör av dig till oss!

Tack för ditt meddelande!

Kontakta oss

E-post
hello@pamcapital.se

Telefonnummer

08 563 187 00

Adress

Mäster Samuelsgatan 20, våning 8

Box 3902, 111 44 Stockholm

Mönster_edited.png
Kontakt1
bottom of page